28 Sentyabr 2020 | Bazar ertəsi | Saat: 16:49:53
Futbol Nəticələri
Bugün | Canlı | Minor | Dünən | Sabah

Brazil - Serie A
Fluminense -:- Coritiba - 01:00

International - Champions League Qualification
Omonia Nicosia -:- Olympiacos - 21:00
Ferencvaros -:- Molde - 21:00
Dynamo Kyiv -:- Gent - 21:00

Spain - LaLiga
Real Sociedad -:- Valencia - 19:00
Getafe -:- Real Betis - 21:30

England - EFL Cup
Tottenham Hotspur -:- Chelsea - 20:45

Ireland - Premier Division
Sligo Rovers -:- Derry City - 20:45

Italy - Coppa Italia
Monza -:- Triestina - 20:45

Netherlands - Eerste Divisie
FC Eindhoven -:- Roda JC Kerkrade - 18:45

Sweden - Cup
Vasalunds IF -:- IK Brage - 15:30

Brazil - Serie B
CRB -:- America MG - 01:00

Egypt - Premier League
Al Mokawloon Al Arab -:- FC Masr - 15:00
ENPPI -:- Misr El-Maqasa - 17:30
Pyramids FC -:- Al-Ittihad Al-Sakandary - 20:00

England - EFL Trophy Northern Grp. B
Rochdale -:- Manchester United Academy - 20:45
Salford City -:- Morecambe - 20:45

England - EFL Trophy Northern Grp. C
Crewe Alexandra -:- Newcastle United Academy - 20:00

England - EFL Trophy Northern Grp. D
Tranmere Rovers -:- Liverpool Academy - 20:00

England - EFL Trophy Northern Grp. E
Scunthorpe United -:- Manchester City Academy - 20:00

England - EFL Trophy Southern Grp. A
Colchester United -:- West Ham United Academy - 20:00

England - EFL Trophy Southern Grp. D
Walsall -:- Chelsea Academy - 20:00

Kosovo - Superliga
Arberia -:- Feronikeli - 16:00

Norway - 1. Divisjon
Ull/Kisa -:- Tromsoe - 19:00

Portugal - Segunda Liga
Academica -:- Feirense - 21:00

Wales - Premier League
Newtown -:- Cefn Druids AFC - 20:45

Austria - 2. Liga
Austria Wien (A) -:- SV Horn - 18:30
SV Lafnitz -:- Grazer AK - 18:30
FC Juniors OOe -:- FC Liefering - 18:30
BW Linz -:- Amstetten - 18:30
FC Wacker Innsbruck -:- Austria Lustenau - 20:25

Austria - Regionalliga East
SV Stripfing -:- SC Team Wiener Linien - 19:00

Austria - Regionalliga Middle
Union Gurten -:- Deutschlandsberger SC - 19:00

Austria - Regionalliga West - Salzburg
St. Johann -:- Seekirchen - 19:00
Pinzgau Saalfelden -:- SV Wals Grunau - 19:00

Austria - Regionalliga West - Tyrol
Woergl -:- FC Kitzbuehel - 19:00

Bahrain - Premier League
Al-Hidd -:- Al-Hala - 17:30

Brazil - Serie C Grp. A
Santa Cruz -:- EC Jacuipense - 01:00

Brazil - Paulista A2 Playoff
Sao Bernardo -:- Sao Bento - 20:00

Colombia - Primera B Apertura
Union Magdalena -:- Fortaleza FC - 01:00
Deportes Quindio -:- Bogota FC - 03:05

Costa Rica - Liga de Ascenso Apertura Grp. C
Puerto Golfito -:- Barrio Mexico - 03:00

Denmark - 1. Division
Hobro -:- Skive - 18:00
Fremad Amager -:- Esbjerg fB - 19:00

Denmark - 2. Division Grp. 2
FC Roskilde -:- Naestved - 18:00

Denmark - Danmarksserien Grp. 1
Fremad Valby -:- Avedoere - 19:00

Ecuador - Serie A - First Stage
LDU Portoviejo -:- CSD Macara - 01:15

England - Isthmian Premier Division
Merstham -:- Corinthian Casuals - 20:45
Margate -:- Hornchurch - 20:45
Horsham -:- Bognor Regis Town - 20:45
Folkestone Invicta -:- Cray Wanderers - 20:45
East Thurrock United -:- Carshalton Athletic - 20:45
Bowers & Pitsea -:- Brightlingsea Regent - 20:45
Bishop's Stortford -:- Enfield Town - 20:45
Potters Bar Town -:- Cheshunt - 20:45
Lewes -:- Worthing - 20:45

England - Northern Premier Division
Warrington Town -:- Atherton Collieries - 20:45
Stalybridge -:- Scarborough Athletic - 20:45
Nantwich Town -:- Buxton - 20:45
Mickleover Sports -:- Witton Albion - 20:45
Matlock Town -:- Basford United - 20:45
Lancaster City -:- Morpeth Town FC - 20:45
Hyde United -:- FC United of Manchester - 20:45
Grantham Town -:- Stafford Rangers - 20:45
Ashton United -:- South Shields - 20:45
Gainsborough -:- Whitby - 20:45

England - Southern Premier Division Central
Needham Market -:- Royston Town - 20:45
Lowestoft Town -:- Peterborough Sports - 20:45
Kings Langley FC -:- St. Ives Town FC - 20:45
Coalville Town -:- Redditch United - 20:45
Biggleswade Town -:- Leiston - 20:45
Banbury United -:- Hednesford - 20:45
Alvechurch -:- Stratford Town - 20:45
AFC Rushden & Diamonds -:- Hitchin Town - 20:45
Rushall Olympic -:- Bromsgrove Sporting - 20:45
Tamworth -:- Barwell FC - 20:45

England - Southern Premier Division South
Chesham United -:- Hartley Wintney - 20:45
Dorchester Town -:- Wimborne Town - 20:45
Walton Casuals -:- Hendon - 20:45
Truro City -:- Taunton Town - 20:45
Metropolitan Police FC -:- Harrow Borough - 20:45
Hayes & Yeading United -:- Swindon Supermarine - 20:45

France - National
Bourg en Bresse Peronnas -:- Annecy FC - 20:00
Orleans -:- Avranches - 20:00
Concarneau -:- Cholet - 20:00
Quevilly -:- Sete - 20:00

Georgia - Erovnuli Liga 2
WIT Georgia Tbilisi -:- FC Shevardeni 1906 - 13:00
Merani Martvili -:- FC Zugdidi - 13:00
Sioni Bolnisi -:- FC Rustavi - 13:00

Germany - Regionalliga Southwest
Elversberg -:- Hessen Kassel - 18:00
FCA Walldorf -:- VfB Stuttgart II - 19:00
Kickers Offenbach -:- TSV Steinbach - 19:00
Hoffenheim II -:- TSG Balingen - 19:00
Homburg -:- Pirmasens - 19:00
FSV Frankfurt -:- TSV Schott Mainz - 19:30

Germany - Oberliga Bremen
Werder Bremen III -:- SG Aumund-Vegesack - 19:30
BSC Hastedt -:- Bremer SV - 19:30
SV Hemelingen -:- SC Borgfeld - 19:30
TuS Schwachhausen -:- Leher - 19:30
Vatan Sport Bremen -:- Habenhauser FV - 19:30
Blumenthaler SV -:- Geestemuende - 19:30
Brinkumer SV -:- FC Union 60 - 19:30

Germany - Oberliga Hamburg
TuS Osdorf -:- Niendorfer TSV - 19:30

Iceland - 1. Deild
Thor Akureyri -:- Afturelding - 17:30
Grindavik -:- Vikingur Olafsvik - 17:45
Vestri -:- Fram Reykjavik - 17:45
Keflavik -:- IBV Vestmannaeyjar - 17:45
UMF Leiknir Faskrudsfjoerdur -:- Leiknir Reykjavik - 19:00
Throttur Reykjavik -:- Magni - 20:00

Jordan - Premier League
FC Ma'an -:- Al-Sareeh - 16:00
Al-Hussein SC -:- Shabab Al-Ordon - 18:30

Mexico - Liga Premier - Serie A Grp. 1
Gavilanes FC Matamoros -:- U.A. Zacatecas - 00:00

Morocco - Botola Pro
Youssoufia Berrechid -:- FAR Rabat - 20:00
Difaa El Jadida -:- Hassania Agadir - 20:00

Myanmar - National League
Magwe FC -:- Sagaing United FC - 11:00

Peru - Liga 1 - Apertura
Academia Cantolao -:- Carlos Stein - 18:00
Cienciano -:- Sport Huancayo - 20:15
Universidad San Martin -:- Universidad Cesar Vallejo - 22:30

Poland - 1. Division
Widzew Lodz -:- Zaglebie Sosnowiec - 18:10
Arka Gdynia -:- GKS Tychy 71 - 20:40

Poland - 2. Division
Znicz Pruszkow -:- Hutnik Nowa Huta - 19:00
Olimpia Elblag -:- Sokol Ostroda - 20:30

Romania - Liga II
U Craiova 1948 -:- CSM Slatina - 18:00

Russia - PFL Grp. 4
Dinamo Barnaul -:- Novosibirsk FK - 12:00

Tajikistan - Vysshaya Liga
Istaravshan -:- Faizkand - 13:00

Uruguay - Segunda Division
Villa Espanola -:- Cerrito - 17:15
Albion -:- Sud America - 19:30
Atenas -:- Racing - 21:45

USA - NISA Fall Season Championship Grp. B
New York Cosmos -:- LA Force - 02:00

Mexico - Liga MX Apertura
CD Guadalajara Chivas -:- Queretaro - 00:00
Club Tijuana -:- Pachuca - 02:00
Club Leon -:- Atlas - 02:00
Ana Səhifə