31 Oktyabr 2020 | Şənbə | Saat: 09:14:52
Futbol Nəticələri
Bugün | Canlı | Minor | Dünən | Sabah

Brazil - Serie A
Botafogo RJ -:- Ceara - 21:00
Coritiba -:- Atletico GO - 23:00
Corinthians -:- Internacional - 23:00

England - Premier League
Sheffield United -:- Manchester City - 13:30
Burnley -:- Chelsea - 16:00
Liverpool -:- West Ham United - 18:30

France - Ligue 1
Rennes -:- Brest - 17:00
Nantes -:- Paris Saint-Germain - 21:00

Germany - 1. Bundesliga
Eintracht Frankfurt -:- Werder Bremen - 15:30
FC Koeln -:- Bayern Munich - 15:30
Augsburg -:- Mainz 05 - 15:30
Arminia Bielefeld -:- Borussia Dortmund - 15:30
Borussia Moenchengladbach -:- RB Leipzig - 18:30

Italy - Serie A
Crotone -:- Atalanta - 15:00
Inter -:- Parma Calcio 1913 - 18:00
Bologna -:- Cagliari - 20:45

Netherlands - Eredivisie
FC Twente -:- PEC Zwolle - 18:45
Ajax -:- Fortuna Sittard - 20:00
FC Groningen -:- VVV-Venlo - 20:00
Willem II -:- Vitesse - 21:00

Portugal - Primeira Liga
Belenenses SAD -:- Farense - 16:30
Rio Ave -:- Moreirense - 19:00
Maritimo -:- Nacional - 21:30

Russia - Premier League
Rubin Kazan -:- Arsenal Tula - 12:00
FK Akhmat -:- FC Krasnodar - 14:30
Spartak Moscow -:- FC Rostov - 14:30
PFC Sochi -:- Lokomotiv Moscow - 17:00

Spain - LaLiga
Real Madrid -:- SD Huesca - 14:00
Athletic Bilbao -:- Sevilla - 16:15
Osasuna -:- Atletico Madrid - 18:30
Deportivo Alaves -:- Barcelona - 21:00

Austria - Bundesliga
SKN St. Poelten -:- Ried - 17:00
Hartberg -:- Austria Wien - 17:00
Salzburg -:- WSG Swarovski Tirol - 17:00

Belgium - First Division A
Beerschot -:- OH Leuven - 16:15
Sporting Charleroi -:- Cercle Brugge - 18:30
Club Brugge -:- KV Mechelen - 20:45

Bulgaria - First Professional League
Beroe -:- Arda Kardzhali - 17:45

Croatia - 1. Division
Slaven -:- Osijek - 15:00
NK Istra 1961 -:- Hajduk Split - 17:05

Denmark - Superligaen
FC Nordsjaelland -:- FC Midtjylland - 16:00

England - Championship
Bristol City -:- Norwich City - 13:30
Luton Town -:- Brentford - 16:00
AFC Bournemouth -:- Derby County - 16:00
Barnsley -:- Watford - 16:00
Middlesbrough -:- Nottingham Forest - 16:00
Millwall -:- Huddersfield Town - 16:00
Wycombe Wanderers -:- Sheffield Wednesday - 16:00
Stoke City -:- Rotherham United - 16:00
Preston North End -:- Birmingham City - 16:00
Swansea City -:- Blackburn Rovers - 16:00
Queens Park Rangers -:- Cardiff City - 16:00

Finland - Veikkausliiga
TPS -:- SJK - 15:00

Germany - 2. Bundesliga
Paderborn -:- Jahn Regensburg - 13:00
Erzgebirge Aue -:- Holstein Kiel - 13:00
Eintracht Braunschweig -:- Nuernberg - 13:00
Osnabrueck -:- Sandhausen - 13:00

Greece - Super League
Olympiacos -:- Apollon Smirnis - 14:00
Atromitos -:- PAS Giannina - 16:15
NFC Volos -:- AE Larissa - 16:15
Lamia -:- Panathinaikos - 18:30

Hungary - NB I
Puskas FC Academy -:- Zalaegerszeg - 14:45
Budapest Honved -:- Mezokovesd SE - 17:00
Fehervar FC -:- Ferencvaros - 19:30

Israel - Ligat HaAl
Maccabi Petach Tikva -:- Hapoel Haifa - 15:15
Maccabi Netanya -:- Hapoel Kfar Saba - 16:15
Hapoel Ironi Kiryat Shmona -:- Hapoel Hadera - 17:15
Hapoel Tel Aviv -:- Beitar Jerusalem - 18:50

Italy - Serie B
Cittadella -:- Monza - 14:00
L.R. Vicenza Virtus -:- Pisa - 16:00
Chievo Verona -:- Cosenza - 16:00
Brescia -:- Virtus Entella - 16:00
Ascoli Calcio 1898 FC -:- Pordenone Calcio - 16:00
Salernitana -:- Reggiana - 16:00
Venezia -:- Empoli - 16:00

Mexico - Liga MX Guard1anes
Necaxa 3:2 Toluca - 02:30 FT
Tijuana 0:2 Pachuca - 04:06 FT
FC Juarez 1:0 Queretaro FC - 04:30 84'

Netherlands - Eerste Divisie
Go Ahead Eagles -:- Excelsior - 14:00
Roda JC Kerkrade -:- FC Den Bosch - 16:30

Northern Ireland - Premiership
Glenavon -:- Dungannon Swifts - 16:00
Coleraine -:- Glentoran - 16:00
Cliftonville -:- Carrick Rangers - 16:00
Larne -:- Ballymena United - 16:00
Warrenpoint Town -:- Portadown - 16:00

Norway - Eliteserien
Odds Ballklubb -:- Sarpsborg 08 - 18:00
FK Haugesund -:- Aalesund - 20:30

Romania - Liga I
FC Academica Clinceni -:- Sepsi OSK - 11:30
Botosani -:- UTA Arad - 18:15
Hermannstadt -:- Universitatea Craiova - 20:45

Scotland - Premiership
Livingston -:- Motherwell - 16:00
Dundee United -:- Ross County - 16:00

Scotland - FA Cup
Hearts -:- Hibernian - 18:00

Slovakia - Super Liga
Spartak Trnava -:- Zemplin Michalovce - 17:00
FK Pohronie -:- Zlate Moravce - 17:00
Zilina -:- FK Senica - 17:00

Turkey - Super Lig
Genclerbirligi -:- Gaziantep FK - 11:30
Galatasaray -:- Ankaragucu - 17:00

Ukraine - Premier League
FC Kolos Kovalivka -:- Olimpik Donetsk - 13:00
FC Olexandriya -:- Desna - 16:00
SC Dnipro-1 -:- Dynamo Kyiv - 18:30

USA - Major League Soccer
FC Dallas -:- Houston Dynamo - 20:30

Belgium - First Division B
Westerlo -:- Union St.Gilloise - 20:45

Brazil - Serie B
Cruzeiro 2:0 Parana Clube - 01:30 FT
Confianca -:- Chapecoense AF - 20:30
Oeste FC -:- Sampaio Correa - 20:30
Avai FC -:- America MG - 23:00
Operario Ferroviario -:- Botafogo SP - 23:00

Egypt - Premier League
Smouha SC -:- FC Masr - 14:00
Pyramids FC -:- Al Mokawloon Al Arab - 16:30
El Geish -:- Al Ahly - 19:00

England - League One
Gillingham -:- Sunderland - 14:00
Rochdale -:- Bristol Rovers - 16:00
Portsmouth -:- Charlton Athletic - 16:00
Peterborough United -:- Shrewsbury Town - 16:00
Milton Keynes Dons -:- AFC Wimbledon - 16:00
Ipswich Town -:- Crewe Alexandra - 16:00
Fleetwood Town -:- Oxford United - 16:00
Doncaster Rovers -:- Lincoln City - 16:00
Burton Albion -:- Blackpool - 16:00
Swindon Town -:- Hull City - 16:00
Wigan Athletic -:- Northampton Town - 16:00

England - League Two
Exeter City -:- Carlisle United - 14:00
Mansfield Town -:- Walsall - 16:00
Leyton Orient -:- Bolton Wanderers - 16:00
Crawley Town -:- Cambridge United - 16:00
Cheltenham Town -:- Forest Green Rovers - 16:00
Barrow -:- Bradford City - 16:00
Salford City -:- Oldham Athletic - 16:00
Tranmere Rovers -:- Morecambe - 16:00
Stevenage -:- Grimsby Town - 16:00
Southend United -:- Port Vale - 16:00
Newport County -:- Harrogate - 16:00

Estonia - Meistriliiga
Talinna Kalev -:- Narva Trans - 12:00
Tulevik Viljandi -:- TJK Legion - 12:00
FCI Levadia -:- Tammeka - 15:00

France - Ligue 2
Paris FC -:- Caen - 15:00
Guingamp -:- Sochaux - 19:00
Chambly -:- Dunkerque - 19:00
AC Ajaccio -:- Troyes - 19:00
Le Havre -:- Pau - 19:00
Nancy -:- Chateauroux - 19:00
Valenciennes -:- Clermont Foot - 19:00
Rodez -:- Auxerre - 19:00

Gibraltar - National League
Europa FC -:- Lincoln Red Imps FC - 16:00
Bruno's Magpies -:- FC Boca Juniors - 18:30

Ireland - FAI Cup
Athlone Town -:- Shelbourne - 16:00

Italy - Serie C Grp. A
Pro Vercelli -:- Giana Erminio - 15:00

Italy - Serie C Grp. B
S.S. Arezzo -:- Triestina - 16:30

Italy - Serie C Grp. C
Paganese -:- Teramo - 15:00

Japan - J. League
Vegalta Sendai 0:0 Sanfrecce Hiroshima - 05:00 52'
Oita Trinita 0:0 Urawa Red Diamonds - 06:00 11'
Shonan Bellmare -:- Yokohama FC - 07:00
Kashiwa Reysol -:- Shimizu S-Pulse - 08:00
Kashima Antlers -:- Nagoya Grampus Eight - 09:00
Kawasaki Frontale -:- FC Tokyo - 10:00
Gamba Osaka -:- Consadole Sapporo - 11:00

Kosovo - Superliga
Ballkani -:- Besa Peje - 13:30
Gjilani -:- Feronikeli - 13:30
Arberia -:- Trepca 89 - 13:30

Philippines - Philippines Football League
Stallion Laguna FC 1:2 Maharlika - 02:00 FT
Mendiola FC 1991 -:- United City - 09:30
Kaya FC -:- Azkals Development Team - 13:00

Poland - FA Cup
Unia Janikowo -:- LKS Lodz - 13:00
Olimpia Grudziadz -:- Lechia Gdansk - 15:30
Pogon Siedlce -:- Radomiak Radom - 17:00
Stal Mielec -:- Piast Gliwice - 18:30

Portugal - Segunda Liga
Sporting Covilha -:- FC Porto B - 12:00
Academica -:- Oliveirense - 16:00
Chaves -:- Vilafranquense - 18:30

Scotland - Championship
Greenock Morton -:- Ayr United - 16:00
Inverness CT -:- Arbroath - 16:00
Dunfermline Athletic -:- Queen of South - 16:00
Dundee FC -:- Raith Rovers - 16:00

Scotland - League One
Forfar Athletic -:- Montrose - 16:00
Falkirk -:- East Fife - 16:00
Airdrieonians -:- Dumbarton - 16:00
Cove Rangers -:- Partick Thistle - 16:00
Clyde -:- Peterhead - 16:00

Serbia - Super Liga
Indjija -:- FK Metalac - 13:00
Rad Beograd -:- Zlatibor - 15:00
Vozdovac -:- TSC Backa Topola - 15:00
Cukaricki -:- Novi Pazar - 15:00
Partizan Beograd -:- Macva Sabac - 17:00

Singapore - S.League
Tampines Rovers FC -:- Albirex Niigata FC - 10:30

Spain - LaLiga2
Cartagena -:- Albacete - 16:00
Las Palmas -:- Real Oviedo - 18:15

Spain - Segunda B Grp. I - Grp. B
Sporting Gijon B -:- Numancia - 15:45
Real Oviedo B -:- Marino Luanco - 16:00
Burgos CF -:- UP Langreo - 17:00

Spain - Segunda B Grp. II - Grp. A
SD Amorebieta -:- Barakaldo - 15:45

Spain - Segunda B Grp. II - Grp. B
U. Mutilvera -:- CD Calahorra - 16:30

Spain - Segunda B Grp. III - Grp. B
Atzeneta UE -:- Orihuela - 16:30

Spain - Segunda B Grp. V - Grp. B
Extremadura -:- CD Badajoz - 18:00
Villarrubia CF -:- Merida - 18:00

Sweden - Superettan
Degerfors -:- Akropolis IF - 13:00
Dalkurd FF -:- Joenkoepings Soedra - 15:00
GIF Sundsvall -:- Oergryte FF - 17:30
Oesters IF -:- Halmstads BK - 17:30

Turkey - 1. Lig
Giresunspor -:- Umraniyespor - 11:30
Bursaspor -:- Boluspor - 14:00

Wales - Premier League
Haverfordwest -:- Bala Town - 18:15

Argentina - Copa Liga Profesional Zona 4
Talleres 3:1 Newell's Old Boys - 01:15 FT

Argentina - Copa Liga Profesional Zona 5
Aldosivi -:- Estudiantes - 18:00
Argentinos Juniors -:- San Lorenzo - 22:45

Argentina - Copa Liga Profesional Zona 6
Velez Sarsfield -:- Huracan - 20:15

Armenia - Premier League
Gandzasar -:- Van - 12:30
Pyunik -:- Ararat - 15:00

Australia - Queensland
Brisbane City -:- Capalaba - 08:30
Brisbane Strikers -:- Peninsula Power - 09:30
Redlands United -:- Gold Coast United FC - 10:00
Eastern Suburbs -:- Moreton Bay United - 10:30

Australia - Southern
Adelaide Raiders -:- Croydon Kings - 09:30
Adelaide United Youth -:- Adelaide Olympic - 09:30
Para Hills Knights -:- Cumberland United - 09:30
Campbelltown City -:- Modbury Jets - 09:30
Adelaide Comets -:- Adelaide City - 09:30
Adelaide Blue Eagles -:- North Eastern Metro Stars - 09:30

Australia - Brisbane Premier League Championship Group
Grange Thistle -:- Taringa Rovers - 08:00
Centenary Stormers -:- St George Willawong FC - 10:00

Australia - Brisbane Premier League Relegation Group
Acacia Ridge FC -:- Caboolture FC - 09:00
North Star FC -:- Bayside United - 09:00
The Gap -:- Brisbane Knights - 10:00

Australia - Queensland Premier League
Souths United -:- Wolves FC - 09:30

Australia - Southern State League
Western Strikers -:- Seaford Rangers - 07:30
South Adelaide -:- Adelaide Victory - 07:30
Playford City Patriots -:- White City Woodville - 07:30
West Adelaide -:- Vipers FC - 07:30
Fulham United FC -:- Sturt Lions - 07:30
West Torrens Birkalla -:- Adelaide Hills - 07:30

Australia - Brisbane Capital League Division One Championship Group
The Lakes -:- Western Spirit - 09:00

Australia - Brisbane Capital League Division One Relegation Group
New Farm United -:- North Pine - 08:00
Annerley -:- Ipswich City - 09:00

Australia - NPL Youth Queensland
Redlands United U20 -:- Gold Coast United FC U20 - 08:00
Brisbane Roar U20 -:- Gold Coast Knights U20 - 08:00
Brisbane City U20 -:- Capalaba Bulldogs U20 - 08:00

Austria - 2. Liga
BW Linz -:- Rapid Wien (A) - 12:00
SK Austria Klagenfurt -:- Amstetten - 14:30

Austria - Regionalliga East
SV Leobendorf -:- SV Stripfing - 16:30
SC Team Wiener Linien -:- SC Wiener Viktoria - 18:00

Austria - Regionalliga West - Tyrol
WSG Swarovski Tirol II -:- FC Kitzbuehel - 14:00
Schwaz -:- Kufstein - 15:30
SC Imst -:- Telfs - 16:00

Austria - Regionalliga West - Vorarlberg
Rotenberg -:- Roefix Roethis - 12:15
Hohenems -:- Austria Lustenau (A) - 14:00
FC Wolfurt -:- Dornbirner SV - 14:30
SW Bregenz -:- FC Lauterach - 16:00

Azerbaijan - Premier League
FK Qabala -:- Sabah FK - 11:00
Zira -:- Sabail - 13:00

Belarus - Premier League
Slavia Mozyr -:- Dynamo Brest - 11:00
Belshina Bobruisk -:- Shakhtyor Soligorsk - 13:00

Belarus - 1. Division
Naftan Novopolotsk -:- Volna - 12:00
Khimik Svetlogorsk -:- Granit Mikashevichi - 12:15
Lokomotiv Gomel -:- FC Smorgon - 12:30
Krumkachy Minsk -:- FC Slonim-2017 - 13:00
Gomel -:- FC Oshmyany - 14:00

Bosnia and Herzegovina - Premier League
FK Krupa -:- FK Tuzla City - 14:00
Siroki Brijeg -:- Olimpik Sarajevo - 17:00
Zrinjski Mostar -:- FK Velez Mostar - 17:00
Zeljeznicar -:- Radnik Bijeljina - 19:00

Bosnia and Herzegovina - 1. Division FBiH
Posusje -:- FK Zvijezda - 13:30
Capljina -:- Tosk Tesanj - 13:30
Radnik Hadzici -:- Buducnost - 13:30
Igman Konjic -:- NK Bratstvo - 13:30
Rudar Kakanj -:- Slaven Zivinice - 13:30
Gorazde -:- Orasje - 13:30
Travnik -:- GOSK Gabela - 13:30
NK Vis Simm-Bau -:- Jedinstvo Bihac - 13:30

Bosnia and Herzegovina - 1. Division RS
FK Podrinje -:- Zeljeznicar Banja Luka - 14:00
Ljubic Prnjavor -:- Sutjeska - 14:00
FK Jedinstvo Brcko -:- FK Zvijezda 09 - 14:00
FK Borac Kozarska Dubica -:- FK Modrica - 14:00
Tekstilac Derventa -:- Slavija Sarajevo - 14:00
FK Leotar -:- Drina Zvornik - 14:00

Brazil - Serie C Grp. A
Imperatriz -:- Santa Cruz - 21:00
Paysandu -:- Manaus FC - 23:00

Brazil - Serie D Grp. A1
Vilhenense -:- Rio Branco - 20:00
Galvez EC -:- Atletico Acreano - 21:30
Fast Clube -:- Ji-Parana FC - 23:00

Brazil - Serie D Grp. A2
Moto Club MA -:- SE Juventude - 19:30
Sao Raimundo RR -:- Sinop - 23:30

Brazil - Serie D Grp. A3
America RN -:- Globo FC - 19:00
Floresta -:- Guarany de Sobral - 19:30
Campinense -:- Atletico Cajazeirense - 20:00

Brazil - Serie D Grp. A4
Vitoria da Conquista -:- Central SC - 20:00

Brazil - Serie D Grp. A5
Vitoria ES -:- Real Noroeste - 19:00
Operario VG -:- Uniao Rondonopolis - 20:00
Aguia Negra -:- Aparecidense - 23:00

Brazil - Serie D Grp. A6
Bahia de Feira -:- Atletico Alagoinhas - 21:00
Gama -:- Tupynambas - 21:00

Brazil - Serie D Grp. A7
Portuguesa RJ -:- AD Cabofriense - 19:00

Brazil - Serie D Grp. A8
Pelotas -:- Sao Luiz - 19:00
Caxias -:- Joinville - 20:00
Marcilio Dias -:- Atletico Tubarao - 20:00

Bulgaria - Second Professional League
Septemvri Sofia -:- Kariana Erden - 11:45
Hebar -:- Neftochimic Burgas 1962 - 13:30
Strumska Slava -:- Minyor Pernik - 13:30

Chile - Primera Division
Colo Colo -:- Deportes Iquique - 15:00
Huachipato -:- O'Higgins - 17:30
Curico Unido -:- Palestino - 20:00
Audax Italiano -:- Everton CD - 22:30

China - Super League Placement Matches
Tianjin Teda -:- Dalian Professional FC - 08:30
Shandong Luneng -:- Hebei CFFC - 12:35

China - China League Promotion Group
Taizhou Yuanda -:- Kunshan FC - 08:00

China - China League Relegation Group 1
Guizhou Hengfeng -:- Beijing BG - 12:35

China - China League Relegation Group 2
Suzhou Dongwu -:- Jiangxi Liansheng - 11:00

Colombia - Primera A Apertura
CD Jaguares -:- Envigado - 21:30

Colombia - Primera B Apertura
Bogota FC 1:1 Fortaleza FC - 00:00 FT
Union Magdalena 0:1 Valledupar - 02:00 FT

Costa Rica - Primera Division Apertura
Club Sport Herediano -:- Sporting FC - 23:30

Costa Rica - Liga de Ascenso Apertura Grp. A
AD Municipal Liberia -:- Marineros de Puntarenas - 19:00

Costa Rica - Liga de Ascenso Apertura Grp. C
Turrialba -:- AD Aserri - 18:00

Croatia - 2. Division
Osijek B -:- Hajduk Split B - 13:00
Junak -:- Bijelo Brdo - 14:00

Cyprus - 1. Division
AEL Limassol -:- Ermis Aradippou - 15:00
APOEL Nicosia -:- Apollon Limassol - 17:30

Cyprus - 2. Division
Ypsonas -:- Omonia Aradippou - 13:30
Othellos Athienou -:- Achyronas Liopetriou - 13:30
PO Xylotympou 2006 -:- E.N.TH.O.I. Lakatamias - 13:30
PAEEK -:- Omonia Psevda - 13:30
Onisilos Sotira -:- AEZ Zakakiou - 13:30
Akritas Chlorakas -:- Digenis Morphou - 13:30
Anagennisi Deryneia -:- Kouris Erimis - 13:30
Ayia Napa -:- ASIL Lysi - 13:30

Denmark - 1. Division
Esbjerg fB -:- Fredericia - 13:00
Hobro -:- Fremad Amager - 15:00

Denmark - 2. Division Grp. 1
Brabrand -:- SfB-Oure FA - 14:00
Aarhus Fremad -:- Jammerbugt FC - 14:00
Naesby -:- Dalum IF - 14:00
Frem -:- VSK Aarhus - 14:00
Holbaek B&I -:- Holstebro Boldklub - 14:00
B 93 -:- FC Sydvest 05 - 15:00

Denmark - 2. Division Grp. 2
Vanloese IF -:- AB - 13:00
FA 2000 -:- FC Roskilde - 13:45
Skovshoved -:- KFUM Roskilde - 14:00
AB Taarnby -:- Avarta - 14:00
Broenshoej -:- Hilleroed - 15:00

Denmark - Ligaen U17
Silkeborg U17 -:- Randers Freja U17 - 12:30
Broendby U17 -:- SoenderjyskE U17 - 13:00
FC Midtjylland U17 -:- AGF U17 - 13:00
OB U17 -:- Esbjerg U17 - 15:00

Denmark - Ligaen U19
OB U19 -:- Esbjerg U19 - 12:30
Broendby U19 -:- SoenderjyskE U19 - 13:00

DR Congo - Super League
RCK -:- J.S. Bazano - 15:30
Blessing FC -:- Motema Pembe - 15:30

Ecuador - Serie A - Second Stage
Deportivo Cuenca 0:0 El Nacional - 01:00 FT
Mushuc Runa -:- Tecnico Universitario - 19:15
Delfin -:- LDU Portoviejo - 21:30

Ecuador - Serie B
Manta -:- Gualaceo SC - 16:45
Santo Domingo -:- Chacaritas - 18:00
Santa Rita -:- Atletico Porteno - 21:00
Nueve de Octubre -:- Fuerza Amarilla SC - 21:00

England - National League
Bromley -:- Eastleigh - 16:00
Dover -:- Altrincham - 16:00
Yeovil Town -:- Chesterfield - 16:00
Stockport County -:- Weymouth - 16:00
Maidenhead United -:- Solihull Moors - 16:00
King's Lynn Town -:- Woking - 16:00
Hartlepool United -:- Torquay United - 18:20

England - National League North
Bradford PA -:- Chorley - 14:00
Gloucester City -:- Chester FC - 16:00
Curzon -:- Darlington - 16:00
Telford -:- Alfreton Town - 16:00
AFC Fylde -:- Farsley Celtic AFC - 16:00
Guiseley -:- Brackley Town - 16:00
Kidderminster Harriers -:- Blyth Spartans - 16:00
Spennymoor Town FC -:- Hereford - 16:00
Southport -:- Boston United - 16:00

England - National League South
St Albans -:- Chippenham Town - 16:00
Slough Town -:- Bath City - 16:00
Oxford City -:- Hampton & Richmond - 16:00
Maidstone -:- Concord Rangers - 16:00
Hungerford Town -:- Dorking Wanderers - 16:00
Eastbourne Borough -:- Welling United - 16:00
Dulwich Hamlet -:- Chelmsford - 16:00
Dartford -:- Havant and Waterlooville - 16:00
Braintree Town -:- Hemel Hempstead - 16:00
Billericay -:- Ebbsfleet United - 16:00

England - FA Trophy Qualification
Warrington Town -:- Lancaster City - 16:00
St Neots Town -:- Worksop - 16:00
Hyde United -:- Frickley Athletic - 16:00
Corby Town -:- Hednesford - 16:00
Biggleswade Town -:- Heybridge Swifts - 16:00
Moneyfields FC -:- Kidlington - 16:00
Royston Town -:- Hythe Town - 16:00
FC United of Manchester -:- Marske United - 16:00
Leiston -:- Worthing - 16:00
Morpeth Town FC -:- Whitby - 16:00
Dorchester Town -:- Gosport Borough - 16:00
Leatherhead -:- Potters Bar Town - 16:00
Hastings -:- Ashford Town - 16:00
Uxbridge -:- Hayes & Yeading United - 16:00
Hitchin Town -:- Herne Bay - 16:00
Barking -:- Sittingbourne - 16:00
Thame United -:- Wimborne Town - 16:00
Corinthian Casuals -:- Hendon - 16:00
Basford United -:- Alvechurch - 16:00
Evesham United -:- Leek Town - 16:00
Coggeshall Town -:- Wingate & Finchley - 16:00
Aveley -:- Beaconsfield Town - 16:00
Faversham Town -:- Haringey Borough - 16:00
Yate Town -:- Bideford AFC - 16:00
Yaxley -:- Grantham Town - 16:00
Ashton United -:- Clitheroe - 16:00
Weston Super Mare -:- Larkhall Athletic - 16:00
Kings Langley FC -:- Brightlingsea Regent - 16:00
Marlow -:- Berkhamsted - 16:00
Coalville Town 0:0 Matlock Town - 16:00 FAA
Redditch United -:- Nantwich Town - 16:00
Taunton Town -:- Truro City - 16:00
Bishop's Stortford -:- Brentwood Town - 16:00
Stratford Town -:- Kidsgrove Athletic - 16:00
AFC Rushden & Diamonds -:- Ilkeston FC - 16:00
Mickleover Sports -:- Dereham Town - 16:00
Glossop North End -:- Workington - 16:00
Felixstowe & Walton United -:- Metropolitan Police FC - 16:00
Frome Town -:- Farnborough - 16:00
Bowers & Pitsea -:- Hornchurch - 16:00
Bromsgrove Sporting -:- Coleshill Town - 16:00
South Shields -:- Colne - 16:00
Radcliffe -:- Bamber Bridge - 16:00
Rushall Olympic -:- Barwell FC - 16:00
Walton Casuals -:- Folkestone Invicta - 16:00
Scarborough Athletic -:- Witton Albion - 16:00
Lowestoft Town -:- Lewes - 16:00
Tamworth -:- Banbury United - 16:00
Burgess Hill Town -:- Harrow Borough - 16:00
Enfield Town -:- Ramsgate - 16:00
Horsham -:- Welwyn Garden City - 16:00
Whitehawk -:- Cray Wanderers - 16:00
East Thurrock United -:- Cheshunt - 16:00
Peterborough Sports -:- Gainsborough - 16:00
Pickering Town -:- Runcorn Linnets - 16:00
Marine -:- Stalybridge - 16:00
St. Ives Town FC -:- Stafford Rangers - 16:00
Stourbridge -:- Stamford AFC - 16:00
Loughborough Dynamo -:- Bedford - 16:00
Bracknell Town -:- Cinderford Town - 16:00
Needham Market -:- Three Bridges - 16:00
Hartley Wintney -:- Poole Town FC - 16:00
Salisbury -:- Tiverton - 16:00
Highworth Town -:- Swindon Supermarine - 16:00
Newcastle Town -:- Nuneaton Borough FC - 16:00
Bognor Regis Town -:- Tooting & Mitcham - 16:00
Kendal Town -:- Buxton - 16:00
Maldon & Tiptree -:- Kingstonian - 16:00
Merstham -:- Carshalton Athletic - 16:00
Chesham United -:- Whyteleafe - 16:00

England - Premier League 2 Division 2
West Bromwich Albion U23 -:- Burnley U23 - 14:00

England - Premier League U18
Southampton U18 -:- Fulham U18 - 12:00
Crystal Palace U18 -:- Reading U18 - 12:00
Burnley U18 -:- Leeds United U18 - 12:00
Arsenal U18 -:- Norwich City U18 - 12:00
Brighton & Hove Albion U18 -:- Leicester City U18 - 12:00
Middlesbrough U18 -:- Everton U18 - 13:30
Liverpool U18 -:- Newcastle United U18 - 14:00

Estonia - Esiliiga
Vaendra JK Vaprus -:- Paernu Jalgpalliklubi - 12:00

Finland - Ykkonen
SJK Akatemia -:- MYPA - 15:00
FC KTP -:- AC Kajaani - 15:00
MuSa -:- FF Jaro - 15:00
IF Gnistan -:- KPV - 15:00
EIF -:- AC Oulu - 15:00
MP -:- VPS - 15:00

Finland - Kakkonen - Lohko A
JaePS -:- Mikkelin Kissat - 13:00
EPS -:- PK-35 - 13:00
PK Keski-Uusimaa -:- PEPO Lappeenranta - 13:00
FC Reipas -:- FC Viikingit - 13:00
Kultsu -:- Honka (A) - 13:00

Finland - Kakkonen - Lohko B
Pargas IF -:- Espoo - 13:00
HJS Akatemia -:- SalPa - 13:00
FC Jazz -:- TPV Tampere - 13:00
GrIFK Grankulla -:- Atlantis - 13:00
KaaPo -:- Pallo-Iirot - 13:00

Germany - 3. Liga
1860 Muenchen -:- Duisburg - 14:00
KFC Uerdingen -:- Saarbruecken - 14:00
Waldhof Mannheim -:- Magdeburg - 14:00
Dynamo Dresden -:- Meppen - 14:00
SC Verl -:- FSV Zwickau - 14:00

Germany - Regionalliga Bayern
FV Illertissen -:- Greuther Fuerth II - 14:00
Nuernberg II -:- TSV Aubstadt - 14:00
SpVgg Bayreuth -:- VfB Eichstaett - 14:00
Viktoria Aschaffenburg -:- SV Schalding-Heining - 14:00

Germany - Regionalliga Northeast
SV Lichtenberg 47 -:- Hertha Berlin II - 13:30

Germany - Regionalliga Southwest
FSV Frankfurt -:- Pirmasens - 14:00
FCA Walldorf -:- TuS RW Koblenz - 14:00
Aalen -:- Elversberg - 14:00
Mainz 05 II -:- Homburg - 14:00
Bahlinger SC -:- Hessen Kassel - 14:00
TSV Steinbach -:- Ulm - 14:00

Germany - Regionalliga West
SV Roedinghausen -:- Sportfreunde Lotte - 14:00
Bergisch Gladbach -:- FC Koeln II - 14:00
SV Straelen -:- Alemannia Aachen - 14:00
VfB Homberg -:- Wuppertal - 14:00
Lippstadt -:- FC Wegberg-Beeck - 14:00
Fortuna Duesseldorf II -:- RW Ahlen - 14:00
Fortuna Koeln -:- Borussia Dortmund II - 14:00
Oberhausen -:- SC Wiedenbrueck - 14:00
Schalke 04 II -:- RW Essen - 15:30

Germany - Oberliga Bayern South
TSV Landsberg -:- Jahn Regensburg II - 14:00
FC Pipinsried -:- TSV 1880 Wasserburg - 14:00
SV Pullach -:- 1860 Muenchen II - 14:00
Ingolstadt II -:- SpVgg Hankofen-Hailing - 17:00

Germany - Oberliga Niedersachsen Hannover/Braunschweig
SV Ramlingen-Ehlershausen -:- MTV Wolfenbuettel - 14:00

Germany - Oberliga Niedersachsen Weser-Ems/Luneburg
TB Uphusen -:- Blau-Weiss Lohne - 13:00
Rotenburger SV -:- MTV Eintracht Celle - 13:30
Kickers Emden -:- Spelle-Venhaus - 14:00

Germany - Oberliga NOFV-Nord
SpVg BW 90 Berlin -:- Hansa Rostock II - 13:00
Rostocker FC 1895 -:- TSG Neustrelitz - 14:00
Staaken -:- FC Strausberg - 14:00

Germany - Oberliga NOFV-Sud
VfB Krieschow -:- Ludwigsfelder FC - 13:30
BW Zorbau -:- FC Oberlausitz Neugersdorf - 13:30
FC International Leipzig -:- Plauen - 13:30
Union Sandersdorf -:- FC An der Fahner Hoehe - 13:30
Carl Zeiss Jena II -:- FC Eilenburg - 13:30

Guatemala - Liga Nacional Apertura
Comunicaciones FC -:- Deportivo Malacateco - 18:00
Iztapa -:- Santa Lucia Cotzumalguapa - 20:05
Coban Imperial -:- Guastatoya - 22:30

Honduras - Liga Nacional - Apertura
Real de Minas -:- Lobos UPNFM - 22:00

Iraq - Premier League
Al Najaf -:- Naft Al Wasat - 12:00
Alsinaat Alkahrabaiya -:- Al Talaba - 12:00
Erbil -:- Zakho - 14:15
Naft Al Junoob -:- Al Quwa Al Jawiya - 17:00

Ireland - 1. Division Promotion Playoff
UCD -:- Longford Town - 16:00
Bray Wanderers -:- Galway United FC - 16:00

Italy - Serie D Grp. A
Sanremese -:- Derthona - 15:00
ASD Imperia -:- ASD Calcio Chieri 1955 - 15:00

Italy - Serie D Grp. C
Ambrosiana -:- Mestre - 14:30
Cjarlins Muzane -:- Luparense - 14:30
Cartigliano -:- Adriese - 14:30

Japan - J. League 3
Gainare Tottori -:- Cerezo Osaka U23 - 05:00
Blaublitz Akita -:- Vanraure Hachinohe - 05:00
YSCC -:- Grulla Morioka - 05:00
Nagano Parceiro -:- Kataller Toyama - 07:00
FC Gifu -:- SC Sagamihara - 07:00
Kagoshima United -:- Imabari FC - 07:00
Roasso Kumamoto -:- Azul Claro Numazu - 11:00

Jordan - Premier League
Ramtha SC -:- Al-Sareeh - 14:00
Al-Wehdat -:- Al-Faisaly - 17:30

Kazakhstan - Premier League
Okzhetpes Kokshetau -:- Taraz - 09:00
FC Kyzylzhar Petropavlovsk -:- Zhetysu Taldykorgan - 12:00

Kenya - Premier League Qualification
Vihiga United -:- Kisumu All Stars - 13:00

Lebanon - Premier League
Salam Zgharta -:- Al Akhaa Al Ahli - 13:15
Shabab Al-Ghazieh -:- Al-Ahed - 13:15
Al-Nejmeh -:- Bourj FC - 15:05

Lithuania - A Lyga
FK Kauno Zalgiris -:- Riteriai - 16:00
FK Panevezys -:- Banga Gargzdai - 16:00

Lithuania - 1. Division Promotion Group
Nevezis -:- Lietava Jonava - 12:00
Dziugas Telsiai -:- Dainava Alytus - 12:00
Hegelmann Litauen -:- FA Siauliai - 12:00
FK Panevezys B -:- Vilnius Vytis - 12:00

Malaysia - Super Liga
Sabah FA -:- UiTM - 14:00

Malaysia - Premier League
Kuala Lumpur FA -:- Kuching FA - 14:00

Malta - Premier League
Tarxien Rainbows -:- Gudja United - 14:00
Hamrun Spartans -:- Gzira United - 14:00

Malta - Challenge League
St. George's FC -:- Marsaxlokk FC - 14:00
Vittoriosa Stars -:- Mqabba - 18:15

Mexico - Liga Premier - Serie A Grp. 1
Tecos -:- Mineros de Fresnillo - 17:00
Atletico Saltillo Soccer -:- Gavilanes FC Matamoros - 23:00

Mexico - Liga Premier - Serie A Grp. 2
Club Canoneros Marina -:- Pioneros de Cancun - 22:00

Moldova - National Division
Dinamo-Auto -:- FC Milsami Orhei - 13:00
Speranta -:- Codru - 16:00

Montenegro - 1. CFL
FK Podgorica -:- Petrovac - 15:00
Zeta -:- Jezero - 16:00
Sutjeska -:- Buducnost Podgorica - 16:00
OFK Titograd -:- Rudar Pljevlja - 17:00
Decic Tuzi -:- FK Iskra - 18:00

Montenegro - 2. Division
FK Drezga -:- Ibar - 13:30
Mornar -:- Igalo - 13:30
FK Bokelj -:- FK Arsenal Tivat - 13:30
Berane -:- Kom - 13:30
Grbalj Radanovici -:- Jedinstvo BP - 13:30

Norway - 2. Divisjon Avd. 1 Promotion Group
Kvik Halden -:- Fredrikstad - 13:00
Alta -:- Skeid - 16:00

Norway - 2. Divisjon Avd. 2 Promotion Group
Sotra Sportsklubb -:- Vard Haugesund - 14:00
Arendal Fotball -:- Flekkeroey - 18:00

Paraguay - Division Profesional - Clausura
Nacional 1:1 12 de Octubre - 00:00 FT
General Diaz -:- Luqueno - 22:15

Peru - Liga 1 - Clausura - Group A
Cienciano -:- CD UT Cajamarca - 17:00
Universidad San Martin -:- Binacional - 19:15
Alianza Universidad -:- Universitario de Deportes - 21:30

Peru - Liga 2
Union Comercio -:- Comerciantes Unidos - 17:00
Santa Rosa de Andahuaylas -:- Alianza Atletico - 21:00
Santos -:- Juan Aurich - 21:00
Pirata FC -:- Deportivo Coopsol - 21:00
Sport Chavelines Juniors -:- Union Huaral - 21:00

Portugal - Campeonato de Portugal Grp. A
Merelinense -:- Braga B - 15:00

Portugal - Campeonato de Portugal Grp. B
Vitoria de Guimaraes B -:- ARS Martinho - 16:00

Portugal - Campeonato de Portugal Grp. C
Maritimo B -:- Amarante FC - 17:00

Portugal - Campeonato de Portugal Grp. H
Esperanca de Lagos -:- Juventude Evora - 17:00

Romania - Liga II
Ripensia Timisoara -:- Turris-Oltul - 10:00
Miercurea Ciuc -:- Pandurii - 10:00
FC Dunarea Calarasi -:- FC Metaloglobus Bucuresti - 10:00
Viitorul Pandurii Targu Jiu -:- FC Unirea Slobozia - 10:00
CSM Slatina -:- Gloria Buzau - 10:00
ACS Fotbal Comuna Recea -:- ASU Politehnica Timisoara - 10:00

Russia - PFL Grp. 1
Biolog Novokubansk -:- Mashuk-KMV - 12:00
FC Kuban-Holding -:- Druzhba - 12:00
Anzhi Makhachkala -:- PFC Kuban - 12:00
Spartak Nalchik -:- Inter Cherkessk - 13:00
Chernomorets Novorossiysk -:- Tuapse - 13:30
Dinamo Stavropol -:- FK Makhachkala - 16:00

Russia - PFL Grp. 4
Ural II -:- Lada Dimitrovgrad - 09:00
Tyumen -:- NoSta - 10:00
FC Chelyabinsk -:- Lada Togliatti - 11:00
FC Orenburg II -:- Zvezda Perm - 12:00
Volna Nizhny Novgorod -:- KamAZ - 14:00
Volga Ulyanovsk -:- Zenit Izhevsk - 15:00

Saudi Arabia - Premier League
Al Hilal -:- Damac FC - 15:50
Abha -:- Al-Ettifaq - 16:15
Al Ittihad -:- Al Ahli - 17:50

Scotland - League Two
Stranraer -:- Queen's Park - 16:00
Stirling Albion -:- Annan Athletic - 16:00
Edinburgh City -:- Elgin City - 16:00
Cowdenbeath -:- Stenhousemuir - 16:00
Albion Rovers -:- Brechin City - 16:00

Scotland - Lowland League
Vale of Leithen -:- East Stirlingshire - 15:00
Dalbeattie Star -:- Bo'ness United - 16:00
Civil Service Strollers -:- Stirling University FC - 16:00
Caledonian Braves -:- Kelty Hearts - 16:00
BSC Glasgow -:- Berwick Rangers - 16:00
Bonnyrigg Rose Athletic -:- Cumbernauld Colts - 16:00
East Kilbride -:- Spartans FC - 16:00
Edinburgh University -:- Gretna FC 2008 - 16:00

Serbia - Prva Liga
FK Dubocica -:- Sloga Kraljevo - 13:30
Loznica -:- FK Radnicki 1923 - 13:30
FK Zemun -:- Zarkovo - 13:30
Borac Cacak -:- Dinamo Vranje - 13:30

South Africa - MTN8
Orlando Pirates -:- Kaizer Chiefs - 14:00

South Korea - K-League 1
Seongnam FC -:- Busan I'Park - 07:00
FC Seoul -:- Incheon United - 07:00
Gangwon FC -:- Suwon Bluewings - 07:00

South Korea - K-League 2
Suwon FC 1:0 Gyeongnam FC - 05:30 44'
Bucheon FC 1995 -:- Chungnam Asan FC - 08:00

South Korea - K3 League Championship Group
Gimhae -:- Gimpo Citizen - 06:00
Gyeongju H & N -:- Mokpo City - 06:00
Gangneung City -:- Daejeon Korail - 06:00
Hwaseong -:- Busan Transport Corp - 06:00

South Korea - K3 League Relegation Group
Pyeongtaek Citizen -:- Cheongju FC - 06:00
Changwon City -:- Jeonju Citizen - 06:00
Cheonan City -:- Yangju Citizens - 06:00
Chuncheon FC -:- Gyeongju Citizen FC - 06:00

Sweden - Ettan Norra
Sollentuna FK -:- Oerebro Syrianska IF - 13:00
Gefle -:- Vasalunds IF - 15:00
Karlslunds IF HFK -:- IFK Berga - 16:00

Sweden - Ettan Soedra
Assyriska IK -:- FC Trollhaettan - 13:00
Lunds BK -:- IFK Vaernamo - 13:00
Tvaaaakers IF -:- Motala AIF FK - 14:00
Oskarshamns AIK -:- Lindome GIF - 14:00
FC Linkoeping City -:- Qviding FIF - 15:00
Utsiktens BK -:- Torns IF - 15:00
Skoevde AIK -:- Eskilsminne IF - 15:00

Switzerland - Challenge League
Chiasso -:- Wil - 17:30
Schaffhausen -:- Kriens - 19:00

Syria - Premier League
Al-Shorta -:- Al-Wahda - 13:00

Tanzania - Premier League
Simba SC -:- Mwadui - 15:00
Namungo FC -:- Dodoma Jiji FC - 15:00
Tanzania Prisons -:- Polisi Tanzania FC - 15:00

Thailand - Thai League
Chiangrai United -:- BG Pathum United - 11:00
Buriram United -:- Muang Thong United - 12:00
Rayong FC -:- Trat FC - 12:00
Bangkok United -:- Port FC - 12:30

Thailand - Thai League 2
Kasetsart -:- Ranong FC - 12:00
Chainat FC -:- MOF Customs United - 12:00
Sisaket FC -:- Nakhon Pathom - 13:00
Siam Navy FC -:- Phrae United - 13:00
Uthai Thani FC -:- Ayutthaya United FC - 13:00

Turkey - 2. Lig - Red Group
Kirsehir Belediyespor -:- Van Spor Kulubu - 11:00
Pendikspor -:- Tarsus Idman Yurdu - 11:00
Sivas Belediye Spor -:- Turgutluspor - 11:00
Mamak FK -:- Kirklarelispor - 11:00
Karacabey Belediye Spor -:- Sakaryaspor - 11:00
Elazigspor -:- Eyupspor - 11:00
Belediyesi Bodrumspor -:- Pazarspor - 11:00
Bayburt Ozel Idarespor -:- 1922 Konyaspor - 11:00
Serik Belediyespor -:- Kastamonuspor 1966 - 11:00
Karabukspor -:- Etimesgut Belediyespor - 11:00

Turkey - 2. Lig - White Group
Hacettepe Spor Kulubu -:- Hekimoglu Trabzon - 11:00
Zonguldak Komurspor -:- 24 Erzincanspor - 11:00
Manisa Futbol Kulubu -:- Sancaktepe FK - 11:00
Usakspor -:- Sanliurfaspor - 11:00
Corum FK -:- Ankara Demirspor - 11:00
Sariyer -:- Amed Sportif - 11:00
Afjet Afyonspor -:- Nigde Anadolu FK - 17:00
Kocaelispor -:- Ergene Velimese Spor - 17:00

Turkey - 3. Lig Grp. 3
Esenler Erokspor -:- Osmaniyespor - 11:00

Turkey - 3. Lig Grp. 4
52 Orduspor -:- Bayrampasa - 11:00
Sultanbeyli Belediyespor -:- Siirt Il Ozel Idaresispor - 11:00
Kestelspor -:- Bursa Yildirim Spor - 11:00
Duzcespor -:- Karakopru Belediyespor - 11:00
Modafen FK -:- Muglaspor - 11:00
1954 Kelkit Belediyespor -:- Silivrispor - 11:00

Turkmenistan - Yokary Liga
Merw -:- Altyn Asyr - 11:00
FC Energetik -:- Kopetdag Asgabat - 12:00
Nebitci -:- Ahal - 12:00
FC Asgabat -:- Sagadam - 12:00

Ukraine - 1. Division
Polissya Zhytomyr -:- VPK-Ahro Shevchenkivka - 12:30
Krystal Kherson -:- Veres Rivne - 13:00
Ahrobiznes Volochysk -:- FC Prykarpattia 1981 - 13:00
Nyva Ternopil -:- FC Kremin Kremenchuk - 13:00
Alians -:- FC Hirnyk-Sport - 14:00
Volyn -:- FC Avanhard Kramatorsk - 15:00
Metalist 1925 -:- Obolon-Brovar - 16:00
Chornomorets Odessa -:- MFK Mykolaiv - 16:00

Uruguay - Primera Division Intermedio
Deportivo Maldonado -:- Nacional - 23:00

Uruguay - Segunda Division
Rocha FC -:- Rampla Juniors - 20:00

Uzbekistan - Superliga
Nasaf Qarshi -:- Kokand 1912 - 13:00

Venezuela - Primera Division Group A
Mineros De Guayana -:- Estudiantes Merida - 22:00

Venezuela - Primera Division Group B
Aragua FC 1:0 Portuguesa FC - 01:00 FT

Vietnam - V-League Relegation Group
Hai Phong -:- QNK Quang Nam - 11:00
Song Lam Nghe An -:- Nam Dinh - 11:00
Da Nang -:- FLC Thanh Hoa - 11:00

Zambia - Super League
Buildcon -:- Lusaka Dynamos - 12:00
Green Buffaloes -:- Red Arrows - 14:00
Zanaco -:- Indeni FC - 14:00
Forest Rangers -:- Nkana FC - 14:00
Kabwe Warriors -:- Green Eagles - 14:00
Lumwana Radiants -:- Nkwazi - 14:00

Denmark - Kvindeligaen
Fortuna Hjoerring -:- Broendby IF - 14:00
AGF -:- AaB - 14:00

France - Division 1
Bordeaux -:- Dijon Foot - 14:30
ASJ Soyaux -:- GPSO 92 Issy - 14:30
Paris FC -:- Reims - 14:30
Guingamp -:- Le Havre - 14:30
Montpellier -:- Olympique Lyonnais - 21:00

Japan - Nadeshiko League 1
Nojima Stella -:- Albirex Niigata Ladies - 05:00
JEF Ladies -:- NTV Tokyo Verdy Beleza - 06:00

Mexico - Liga MX Apertura
Mazatlan FC -:- Cruz Azul - 17:00
Toluca -:- Atlas - 19:00

Norway - Toppserien
Klepp -:- Arna-Bjoernar - 13:00
Roea -:- Lyn Fotball - 13:00
Sandviken -:- Kolbotn - 14:00

Norway - 1. Division
Amazon Grimstad -:- Fart - 13:00
Stabaek -:- KIL/Hemne - 15:00

Spain - Primera Division
Real Betis Femenino -:- Barcelona - 12:00
Espanyol -:- Eibar - 12:00
Deportivo La Coruna -:- Santa Teresa - 13:00
Madrid Femenino -:- Real Sociedad - 13:30
Valencia -:- Athletic Bilbao - 16:00

Sweden - Damallsvenskan
KIF Oerebro -:- Umeaa IK - 13:00
Ana Səhifə